2000 – 2010

2000

februar – M.I.K.K., Murska Sobota
julij – park za občino Domžale
julij – slikarska kolonija Vrh korena pri Pivki (FOTO)
4.avgust – Trnje fest pri Pivki
29.avgust – Zmaj ma mlade fest, Postojna
2.september – Adijo poletje 2000, Lendava
14.september – YHD/sot24, Metelkova mesto, Ljubljana (FOTO)
20.september – Teater Gromki, Metelkova mesto, Ljubljana
november – Stara šola Komen

2001

8.februar – Menza pri koritu, Metelkova mesto, Ljubljana (FOTO)
9.februar – MCC, Celje
10.februar – M.I.K.K, Murska Sobota
13.februar – GUSTAF-Pekarna, Maribor
16.februar – Unterhund, Ormož
17.februar – C.M.A.K., Cerkno
23.februar – Petek 13, Železniki
24.februar – MKC Koper
2.marec – KUD UNDERGROUND, Celje
3.marec – D.M.L., Lesično
9.marec – Radeče
10.marec – Rudnik v zapiranju, Zagorje (FOTO)
16.marec – MKC Brežice
17.marec – Stara šola, Komen
23.marec – MCP Postojna
24.marec – Swenak, Idrija
4.april – Teater Gromki, Ljubljana
7.april – Hiša kulture, Pivka (FOTO)
14.april – MC Podlaga, Sežana
24.april – ArtME Likovna akademija, Sarajevo, Bosna in Hercegovina
maj – Klub Kranj
junij – Open Flatuss fest, Ljutomer
julij – parkirišče Kranj
28.julij – Sežana
3.avgust – Koupa fest, Griblje, Bela krajina
avgust – MKC Koper
avgust – ŠTULM Zagorje

2002

8.februar – M.I.K.K., Murska Sobota
6.marec – Chanel zero, Metelkova mesto, Ljubljana
4.maj – Hipodrom Ljutomer
17.maj – Kobarid
4.junij – Teater Gromki, Ljubljana
21.junij – Vrh Korena pri Pivki
6.julij – Speedway stadion, Lendava
10.avgust – Vilenica fest, Sežana
30.avgust – TRG, Kranj
7.september – Adijo poletje fest, Lendava
19.september – Mozirje
21.september – Menza pri koritu, Vrh neuvrščenih, Ljubljana
4.oktober – M.I.K.K., Murska Sobota (FOTO)
2.november – z Vita-minsko polje,Ambasada, Š. Kovača Marka, Beltinci (FOTO)
29.december – Klub, Šentjur pri Celju (FOTO)

2003

15.marec – MC Ljutomer, razstava Erika Mavriča
21.marec – Ambasada, Š. Kovača Marka, Beltinci (FOTO)
21.april – Kant fest, Kulturni dom, Ruše
26.maj – Kant fest, KUD France Prešeren, Ljubljana
31.maj – Osnovna šola Nove Jarše, Ljubljana
7.junij – Swenak, Idrija
13.junij – Mladinski klub Nove jarše, Ljubljana
18.junij – Fakulteta za socijalno delo, Ljubljana
21.junij – Hiša kulture, Pivka, (razstava:Mile Šaula, Srbija) (FOTO)
24.junij – Vrh korena pri Pivki
27.junij – Bistrica pri Sotli
18.julij – Trnje fest pri Pivki
21.julij – Sveta Ana pri Lenartu
25.julij – Pulvirjeva pri Sežani
31.julij – MKC Koper
1.september – Festival Sanje, Kongresni trg, Ljubljana
2.september – Festival sanje, Kongresni trg, Ljubljana
4.september – Klubski maraton, Radio Študent (v živo), Ljubljana
9.september – Menza pri koritu, 10. obletnica Metelkove mesto, Ljubljana
27.september – MKK Črnomelj, Začetek Klubskega maratona 2003
4.oktober – Pr’ Gabrijelu, Cerkno
11.oktober – Rdeča ostriga, Škofja Loka
18.oktober – MC Brežice
24.oktober – MC Tolmin
31.oktober – MC Šmartno ob Paki
6.november – Stari vretec, Gornja Radgona
7.november – Menza pri koritu, Ljubljana (FOTO)
19.december – Bazen, Kranj
27.december – Kulturni dom Železniki

Kros Balkan Tur 2003:

12.november – Centar za mlade Čakovec, Hrvaška (FOTO)
13.november – Safe house Križevci, Hrvaška
14.november – Centar za mlade Vukovar, Hrvaška
15.november – Bar Charm Sombor, Vojvodina Srbija
16.november – Kulturni front Zrenjanin, Vojvodina Srbija
17.november – Art klub Novi Sad, Vojvodina Srbija (FOTO)
19.november – Dom omladine Pančevo, Vojvodina Srbija
19.november – SKC Beograd, Srbija (FOTO)
21.november – SKC Kragujevac, Srbija (FOTO)
22.november – Oxygen Urban, FM radio Priština, Kosovo (FOTO)
23.november – Multimedia Skopje, Makedonija
24.november – Brain Ghetto Prilep, Makedonija (FOTO)
25.november – Dom omladine Štip, Makedonija
27.november – Alter Art Travnik, Bosna in Hercegovina (FOTO)
28.november – Klub Bock Sarajevo, Bosna in Hercegovina (FOTO)
29.november – OKC Abrašević Mostar, Bosna in Hercegovina
30.november – Banja Luka, Bosna in Hercegovina (FOTO)
1.december – Klub Filozofske fakultete Zagreb, Hrvaška

2004

3.januar – Ambasada Š.Kovača Marka, Beltinci
6.januar – Kratki nastop, Murski val
10.januar – MC Bled
22.januar – Teater Gromki, Ljubljana
23.januar – Gustaf, Pekarna Maribor
8.februar – Route 66, Lendava
13.februar – RTV Slo, Sobotna noč
14.februar – Klub Godor, Budimpešta, Madžarska
21.februar – Knjižnica Ljutomer
4.marec – Klub Kljub, Celje (FOTO)
6.marec – Galerija Herman Pečarič (otvoritev razstave Mateja Kocijana-Kocota), Piran
16.marec – Filozofska fakulteta, Ljubljana
17.marec – Klub Daktari, Ljubljana
18.marec – Bizeljski hram, Ljubljana
1.april – Gustaf, Pekarna Maribor
3.april – Klub Bistrica ob Sotli
5.april – KMŠ, Ljubljana
17.april – Klub Jazbina, Ljubljana
23.april – Unterhund, Ormož
30.april – Kočevje
1.maj – Metelkova
17.maj – KASET Skopje, Makedonija
21.maj – Kula, Skopje, Makedonija
26.junij – Flatusss, Ormož
julij, avgust – Poletna ulična pohajkovanja: Sežana, Nova Gorica, Izola, Koper, Ljubljana, Benetke
13.avgust – Moskva petuški, Tolmin
september, oktober – Cestna predvolilna pofakovanja, Ljubljana
6.november – ARTerija Borovnica
11.december – Delavski dom Zagorje
14.december – Klet Fakultete za socialno delo, Ljubljana
18.december – Vila Kiseljak Zagreb, Hrvaška

2005

8.januar – MKC Koper
28.januar – Menza pri koritu, Ljubljana
5.februar – Life radio club z radijskim prenosom, Skopje, Makedonija
3.marec – Akademija Beograd, Srbija
27.marec – Kafanar pri Rovinju, Hrvaška
april – Hiša kulture Pivka, razstava slik in stripov-Iskra Beličanska (FOTO)
1.maj – Park Tivoli, Ljubljana
25.maj – Menza pri koritu, Razigrani ščegetavčki, Ljubljana
4.junij – Stari trg Krško
12.julij – Na placu Metlika (FOTO)
15.julij – 21. kulturna koliba, Koper (FOTO)
24.julij do 3. avgust – Kulturna koliba, Koper (FOTO)

2007

januar – Art center Goričko, z Ministrelcem B (FOTO)
8.februar – Vaza Vizia Teritoria 8.a+1 Beltinci, z Ministrelcem B (FOTO)
26.april – Ambasada ŠKM Beltinci, z Ministrelcem B (FOTO)
30.april – kres Laško, z Ministrelcem B (FOTO)
4.maj – Menza pri koritu Ljubljana, z Ministrelcem B (FOTO)
13.julij – San Sebastian-Trubadur fest Novo mesto, z Ministrelcem B + Marko Brecelj (FOTO)
21.julij – 10. Trnje fest Pri Pivki, Ministrelec B
27.julij – Izvir Črnca Bratonci, Ob začetni postavitvi Slovanskega skulpturareda, z Ministrelcem B (FOTO)
10.avgust – 3. Koperground-MKC, Ministrelec B (FOTO)
12.september – YHD, Metelkova Ljubljana, Ministrelec B (FOTO)
24.november – gost 15. let Ane pupedan, telovadnica Pivka (FOTO)
14.december – MKC Koper, 17 let DPZN, Ministrelec B + Franci Blaškovič (FOTO)

2008

8.februar – Vaza Vizia Teritoria 8.a+1, Beltinci, Ministrelec B in prvi nastop dua Narodno-zabavni terorizem (FOTO)
9. februar – MINK Tolmin, 4. Kantout fest, Ministrelec B (FOTO)
2. maj – Praznik lokalnega garanja in globalnega sranja; dvorišče beltinskega gradu, Ministrelec B (FOTO)
14. maj – Klub Gromka, Metelkova Ljubljana, Ministrelec B in Narodno-zabavni terorizem (FOTO)
24. maj – Klub Bajta, Železniki, Ministrelec B in Narodno-zabavni terorizem (FOTO)
4. junij – Kantfest KUD France Prešeren, Ljubljana, Narodno-zabavni terorizem (FOTO)
8. junij – Vaza Vizia Teritoria 8.a+1, Beltinci, Solo Kravaš-prvi nastop
10. julij – Izbruhov kulturni Bazen, Kranj, Ministrelec B in Narodno-zabavni terorizem (FOTO)
17. avgust – Koperground MKSC Koper, Kravaš in Narodno-zabavni terorizem (FOTO)
17. oktober – Proslava za Štefana Kovača – Marka, Ambasada Štefana Kovača – Marka (FOTO)
23. oktober – Menza pri koritu, Metelkova – Ljubljana, Daritev za Razjanšitev (FOTO)
22. november – dvorana Gustaf, Pekarna, Maribor (FOTO)

2009

17. april – ŠMOCL, Laško
27. april – Vaza Vizia Teritoria 8.a + 1, Beltinci
1. maj – Art Center, Goričko
8. maj – Rdeča Ostriga, Škofja Loka
9. maj – ROG, 40. obletnica Radia Študent, Ljubljana
11. september – Rdeča Ostriga, Škofja Loka

2010

9. januar – Ambasada Štefana Kovača – Marka, Beltinci (FOTO)
10. februar – Menza pri koritu, Ljubljana, Anti-POP-pARTnerstvo (FOTO)
11. februar – Tovarna Rog, Ljubljana,  Anti-POP-pARTnerstvo
3. april – CMAK, Cerkno
5. april – Rex, Beograd, Srbija
7. april – Klupče, Zrenjanin, Vojvodina Srbija
9. april – Baš kuča, Subotica, Vojvodina Srbija
10. april – Elektrika, Pančevo, Vojvodina Srbija
11. april – Crna kuča CK 13, Novi Sad, Vojvodina Srbija
24. april – Hiša kulture, Pivka
6. maj – Center Evropa, Ljubljana
17. maj – Fakulteta za humanistične vede, Koper
18. maj – Klet Vizia Teritoria 8.a + 1, Ljubljana, odprtje razstave Matjaža Bertonclja
21. maj – Kulturni center Bajta, Železniki
junij – Mlade rime, Menza pri koritu, Ljubljana
junij – Grafična kolonija, Čuza – Hiša kulture, Pivka
25. december – Menza pri koritu, Ljubljana – 1. nastop Barka tone in bele plombe